JAGIELLOŃSKA 27

 

Budynek, którego projektowany rzut przypomina kształtem literę "L", wypełnia narożnik ulic Jagiellońskiej i Prymasowskiej, ścianami szczytowymi przylegając do budynków sąsiednich. W ten sposób tworzy wewnętrzne podwórze, z którego dostępne jest dojście do klatki schodowej prowadzącej do mieszkań, wjazd do garażu podziemnego, mieszczącego 26 miejsc postojowych, wejścia do zapleczy lokali usługowych, śmietnik oraz mały parking wraz z miejscem postojowym dla niepełnosprawnych. Dojazd do budynku będzie możliwy z projektowanego zjazdu z ul. Prymasowskiej.

Obiekt ma stopniowaną wysokość - od pięciu do siedmiu kondygnacji. Podpiwniczenie obejmuje cały budynek, jak i większą część podwórza. Budynek będzie się składał z 7 kondygnacji nadziemnych i 1 kondygnacji podziemnej. Na poziomie -1 (kondygnacja podziemna) będą znajdowały się stanowiska postojowe i pomieszczenia piwniczne. Pierwsza kondygnacja nadziemna - parter - tu będzie zlokalizowanych 9 lokali handlowo-usługowych. Kolejne kondygnacje, to lokale mieszkalne, które cechują się ciekawymi rozwiązaniami architektonicznymi przy jednoczesnym zachowaniu ich funkcjonalności. Wszystkie mieszkania wyposażone będą w aneksy kuchenne, co nadaje nowoczesności i przestronności naszym mieszkaniom. W przypadku zakupu mieszkania w czasie trwania budowy Klienci mają możliwość indywidualnego zaadaptowania wnętrz.

Budynek będzie wyposażony w dwie windy, co stwarza większe poczucie komfortu. Obiekt będzie dostosowany dla potrzeb osób niepełnosprawnych. Atutem naszej inwestycji jest położenie w centrum miasta z jednoczesnym zachowaniem bezpieczeństwa i prywatności, gdyż osiedle będzie zamknięte i dostępne jedynie dla mieszkańców.

Regulamin plików cookies