JAGIELLOŃSKA 27

 

Budynek, którego projektowany rzut przypomina kształtem literę "L", wypełnia narożnik ulic Jagiellońskiej i Prymasowskiej, ścianami szczytowymi przylegając do budynków sąsiednich. W ten sposób tworzy wewnętrzne podwórze, z którego dostępne jest dojście do klatki schodowej prowadzącej do mieszkań, wjazd do garażu podziemnego, mieszczącego 26 miejsc postojowych, wejścia do zapleczy lokali usługowych, śmietnik oraz mały parking wraz z miejscem postojowym dla niepełnosprawnych. Dojazd do budynku jest możliwy z projektowanego zjazdu z ul. Prymasowskiej.

Obiekt ma stopniowaną wysokość - od pięciu do siedmiu kondygnacji. Podpiwniczenie obejmuje cały budynek, jak i większą część podwórza. Budynek składa się z 7 kondygnacji nadziemnych i 1 kondygnacji podziemnej. Na poziomie -1 (kondygnacja podziemna) znajdują się stanowiska postojowe i pomieszczenia piwniczne. Pierwsza kondygnacja nadziemna - parter - tu zlokalizowanych jest 9 lokali handlowo-usługowych. Kolejne kondygnacje, to lokale mieszkalne, które cechują się ciekawymi rozwiązaniami architektonicznymi przy jednoczesnym zachowaniu ich funkcjonalności. Wszystkie mieszkania wyposażone są w aneksy kuchenne, co nadaje nowoczesności i przestronności naszym mieszkaniom.

Budynek jest wyposażony w dwie windy, co stwarza większe poczucie komfortu. Obiekt dostosowany jest również dla potrzeb osób niepełnosprawnych. Niewątpliwy atut naszej inwestycji stanowi jej położenie - w sercu miasta, z jednoczesnym zachowaniem bezpieczeństwa i prywatności, gdyż osiedle jest zamknięte i dostępne jedynie dla mieszkańców.

Regulamin plików cookies