CZYM SIĘ WYRÓŻNIAMY

Spółdzielnia Mieszkaniowa lokatorsko – własnościowa „Bielany Bis” w Skierniewicach powstała w maju 1998 r. Realizujemy projekty, które wzbogacają Skierniewice o nowoczesne budownictwo mieszkaniowe. Zajmujemy się również zarządzaniem i administrowaniem lokalami, które zostały przekazane do użytku.

 

Naszym celem jest realizacja budynków wielorodzinnych, osiedli mieszkaniowych z lokalami handlowymi, usługowymi, garażami i pełną infrastrukturą.

 

Bielany Bis dotychczas wybudowała 521 mieszkań, 43 lokale handlowo – usługowe, 164 garaże, 70 stanowisk postojowych w garażach podziemnych oraz 5 segmentów w zabudowie szeregowej.

 

Nieruchomości Spółdzielni położone są w różnych częściach miasta Skierniewice – przy ulicy Prymasowskiej 17 i 19; Św. Stanisława 10, 10A, 10B, 10C; Mireckiego 7 i 9; Rawskiej 59; Budowlanej 3, 5 i 7; Mickiewicza 12 i 24; Łowickiej 1; Rawskiej 83A, 83B i 83C; Dworcowej 3 oraz Podrzecznej.

 

Nasze inwestycje wyróżniają się atrakcyjną lokalizacją, gdzie wokół odnajdą Państwo zarówno placówki zdrowia, szkoły, przedszkola, sklepy, jak i miejsca gdzie można odpocząć na świeżym powietrzu wraz z całą rodziną. Z każdej z lokalizacji dostępne są środki komunikacji, którymi bardzo szybko i sprawnie można dojechać do innej części miasta.

 

Wieloletnie doświadczenie na rynku nieruchomości, pozwala nam na dogłębne zbadanie zapotrzebowań mieszkańców miasta. Dzięki temu każdemu z Państwa możemy zagwarantować bezpieczeństwo zakupu.

ORGANY SPÓŁDZIELNI

ORGANY SPÓŁDZIELNI

ZARZĄD SML-W BIELANY BIS

 

PREZES ZARZĄDU         
Agnieszka   Gansner

 

ZASTĘPCA PREZESA ZARZĄDU       
Joanna   Wysocka

 

RADA NADZORCZA SML-W BIELANY BIS

 

  • PRZEWODNICZĄCY RN     
    Magdalena   Gajda 

 

  • SEKRETARZ RN     
    Andrzej   Popiński

 

  • CZŁONEK RN      
    Elżbieta   Szymańska 

 

Dyżury Rady Nadzorczej odbywają się w Biurze Spółdzielni, w każdy pierwszy wtorek miesiąca w godz. 16.00 - 17.00 (z wyjątkiem lipca i sierpnia).

 

 

NASZA DZIAŁALNOŚĆ

NASZA DZIAŁALNOŚĆ

Naszym celem jest zaspokojenie potrzeb mieszkańców Skierniewic na budownictwo nowoczesne, przyjazne rodzinom, dobrze usytuowane lokalizacyjnie. Te trzy mianowniki sprawdzają się w każdej z naszych lokalizacji.

NASZA WIZJA

NASZA WIZJA

Naszą przyszłość widzimy jasno - chcemy ją tworzyć dla Was i z Wami. Dlatego tak ważne są dla nas wszystkie opinie - dzięki nim możemy zmieniać się na lepsze.

Skierniewice są miastem, które z roku na rok ewoluuje i staje się coraz bardziej atrakcyjne ze względu na swoją lokalizację - blisko nowoczesnego węzła A2, w połowie drogi między Łodzią, a Warszawą. Zamieszkanie w Skierniewicach to nie lada gratka dla wszystkich, którzy planują dojazdy do tych dwóch dużych aglomeracji.

NASZE PODEJŚCIE

NASZE PODEJŚCIE

Jesteśmy firmą, która wiele lat pracowała na swoje dobre imię, dlatego cały czas staramy się sprostać wszelkim oczekiwaniom. Do każdej inwestycji podchodzimy z wielką rozwagą i starannością. Wynikiem tego jest kilka osiedli mieszkaniowych, kilkadziesiąt lokali usługowych oraz setki mieszkań wybudowanych przez Bielany Bis.

CZEMU WYBRAĆ NAS ?

Wiemy, że nie jesteśmy jedyną firmą, która oferuje mieszkania i lokale użytkowe w Skierniewicach. Z drugiej strony, jesteśmy przekonani, że jeśli zdecydujecie się na wybór Bielany Bis, nie będziecie tego żałować. Dlaczego? Oto odpowiedź:

1

Doświadczenie

Nasza wieloletnia działalność na rynku skierniewickim pozwoliła zebrać ogrom doświadczenia, które sukcesywnie przekuwamy w kolejne projekty. Ciągle mamy nowe pomysły na zagospodarowanie przestrzenne Skierniewic.

2

Solidność

Kompetencja naszych wszystkich pracowników oraz uczciwe i starannie przygotowane projekty to podstawy, na których budujemy solidną firmę.

3

Zaufanie

Mieszkanie kupuje się na lata i wiemy, że wybór tego odpowiedniego wiąże się z przyszłością każdego naszego Klienta. Jednak nam możecie zaufać - wszystkie inwestycje są dopięte na ostatni guzik.

4

Nowoczesność

Jako firma idziemy z duchem czasu, jednak nasze projekty zawsze staramy się dostosować pod wymagania każdego z naszych klientów. Widzimy przyszłość w Skierniewicach, jako w nowoczesnym mieście, między Łodzią, a Warszawą.

Regulamin plików cookies